Úvodní strana » Společnosti na úvěr

Společnosti na úvěr

Výdaje spojené s pořízením obchodní společnosti jsou jejími náklady, a to daňově uznatelnými. Tyto náklady tedy v konečné fázi hradí obchodní společnost.

Typickými náklady na pořízení společnosti jsou poplatky pro ready made agenturu, která obstará potřebné registrace, popř. poskytne společnosti sídlo a účetní službu. Profesionální agentura má do těchto poplatků zahrnuty veškeré výdaje, takže cena je konečná.

V okamžiku pořizování společnosti ale obvykle tyto výdaje platí osoba, která si společnost pořizuje, takže vlastně poskytuje společnosti půjčku. Později, až společnost podniká,  si od ní tuto půjčku vybere zpět.

Nabízíme v této souvislosti speciální službu. Onu půjčku přeneseme na banku, která poskytne dotčené společnosti do výše výdajů spojených s jejím pořízením, včetně sídla na jeden rok, zvláštní úvěr, a to až do 30 000 Kč. Splatnost úvěru je 6 měsíců, s možností revolvingu.

Zákazník tak získává společnost, aniž by musel ihned hradit s tím spojené výdaje. Ty proplatí banka s tím, že společnost jí odpovídající částku dluží. Je pak na zákazníkovi, aby se postaral, aby jeho společnost bankovní úvěr ze svých příjmů z podnikání postupně splatila.

Seznam společností s kapitálem 100 000 Kč, k okamžitému odběru Special

Nezávazná poptávka

Cena při vlastním sídle 9 900 Kč (+ DPH).

Cena s ročním sídlem v business centru 15 900 Kč (+ DPH).

Základní kapitál splacen ve výši 100 000 Kč.

Registrovány jen volné živnosti.

Můžete vyplnit libovolnou adresu sídla.

Pole označená * jsou povinná.