Home » Slovník pojmů » Virtuální kancelář a její využití

Virtuální kancelář a její využití 

Zajímáte se o podnikání s minimálními náklady? Nevyhnete se pořízení vlastní kanceláře, ale nemáte dostatek peněz na pronajmutí prostor a koupi vybavení? Řešení najdete ve virtuální kanceláři – stále populárnější cestě k získání adresy pro vaší firmu.

Co je virtuální kancelář?

Legální virtuální sídlo společnosti značí kamennou kancelář, kde nesídlí pouze vaše firma, ale prostor a administrativní personál sdílí několik firem. Snadno pro své podnikání získáte image profesionální firmy. Virtuální kancelář dovede ušetřit podnikatelům značné finanční prostředky, které by se musely vynaložit na zaměstnance a vlastní kancelář. Snadno si můžete oddělit soukromé záležitosti od pracovních, jestliže jste si zvykli pracovat z domova. Virtuální kancelář funguje i bez nutnosti vaší přítomnosti. Klidně se vypravíte na cesty a nezmeškáte žádné vyřizování úkolů nebo vyzvednutí důležité pošty.

Neustále vznikají nové virtuální kanceláře. Nejžádanější lokalitou je pochopitelně Praha, ale i další větší města – Brno, Ostrava, Hradec Králové, Plzeň. Výběr lokality je zcela na vás, ale při předpokládané spolupráci se zahraničím se doporučuje světoznámá Praha.

Poskytovatelé virtuálních kanceláří se postarají o ucelenou administrativní podporu. Pronájmy jsou velice rychlé – klidně druhý den se provede pronájem a můžete se plně věnovat vašemu byznysu, zatímco vše ostatní může fungovat bez vás. Pronájmy virtuální kanceláře se uskutečňují na krátké nebo dlouhé období.

Co nabízí virtuální kancelář?

Díky virtuální kanceláři budete mít zajištěnou nejen administrativu, ale také recepci, poštu i telefony. V rámci služby se poskytují osobní asistentky, úschova nebo avizování doručené pošty. K dispozici bude integrované telekomunikační řešení se záznamy a přesměrováním hovorů, přijímání a vyřizování hovorů jménem vaší firmy, přičemž získáte unikátní telefonní a faxové číslo. K legálním virtuálním sídlům společností patří i zasedací místnosti, kde se dají probírat podstatné věci osobně. Nechybí možnost zajištění obsluhy, servisu.

Kategorie