Úvodní strana » Naše služby

Naše služby

Nejelegantnější způsob jak začít podnikat pod značkou právnické osoby je pořídit tzv. ready-made společnost. Má splacený základní kapitál, zajištěné sídlo a vyřízené ostatní zákonné náležitosti. Nejlevněší ready-made firma dodává se na míru podle Vašich specifikací, název si můžete vybrat s našeho skladu (služba Special).  Náklady spojené s pořízením společnosti jsou jejím nákladem.

Pořízení obchodní společnostii
Zakládání s.r.o., a.s. na klíč (služba Special), nebo prodej s.r.o., a.s., SE již založených. V ceně služba finanční asistence (skládáme základní kapitál za Vás). Výdaje na pořízení jsou součástí nákladů pořizované společnosti. Pokud potřebujete, aby Vaše společnost již měla IČ, i když je to objektivně dražší, než pořízení společnosti na klíč, využijte náš sklad.

Sídlo společnosti
Naše sídla jsou vždy vybavena kancelářskou službou na způsob sekretariátu, na přání včetně vlastní výhradní pevné linky. Vaše společnost je v sídle trvale přítomna naším prostřednictvím, na základě stálé plné moci. Vždy je k dispozici zasedací místnost, kterou využívate dle potřeby. Sídla nejsou tedy virtuální, ale skutečná. Netřeba financovat drahé vlastní prostory. V sídlech nabízíme vedení účetnictví.

Zahraniční společnosti
Vám otevřeme ve státech Anglie (Velká Británie), Bulharsko, Německo, Polsko, Maďarsko, Holandsko (Nizozemí) a Kypr. Naše partnerské pobočky  jsou režijní, nepřeprodáváme. Tomu odpovídají i ceny. Více

Účetnictví a další služby
Vedení účetnictví bez paušálních plateb. Poskytujeme sekretářskou službu s Vaši vlastní pevnou linku. Zařizujeme likvidaci společností. Více

 

Kategorie

Nezávazná poptávka

Cena s.r.o. při vlastním sídle 11 900 Kč (+ DPH).

Cena s.r.o. s ročním sídlem v business centru 20 180 Kč (+ DPH).

Základní kapitál splacen ve výši 100 000 Kč.

Registrovány jen volné živnosti.

Můžete vyplnit libovolnou adresu sídla.

Pole označená * jsou povinná.