Úvodní strana » Naše služby

Naše služby

Podnikejte hned, zaplaťte později!

Nejelegantnější způsob jak začít podnikat pod značkou právnické osoby je pořídit tzv. ready-made společnost. Má splacený základní kapitál, zajištěné sídlo a vyřízené ostatní zákonné náležitosti. Nejlevněší ready -made firma dodává se na míru podle Vašich specifikací, název si můžete vybrat s našeho skladu (služba Special).  Náklady spojené s pořízením společnosti nemusíte platit hned.

Klasické ready made společnosti
Pokud trváte na tom, abyste Vaše společnost již měla IČ, i když je objektivně dražší, než služba Special, využijte náš sklad. Náklady spojené s pořízením společnosti lze uhradit později.

Sídlo společnosti
Naše sídla jsou vždy vybavena kancelářskou službou na způsob sekretariátu, na přání včetně vlastní výhradní pevné linky. K tomu je vždy k dispozici zasedací místnost, kterou využívate dle potřeby. Netřeba financovat drahé vlastní prostory. V sídlech nabízíme vedení účetnictví. Sídla nejsou tedy virtuální, ale skutečná.

Zahraniční společnosti
Vám otevřeme ve státech Anglie (Velká Británie), Bulharsko, Německo, Polsko, Maďarsko, Holandsko (Nizozemí) a Kypr. Naše partnerské pobočky  jsou režijní, nepřeprodáváme. Tomu odpovídají i ceny. Více

Účetnictví a další služby
Vedení účetnictví bez paušálních plateb. Poskytujeme sekretářskou službu s Vaši vlastní pevnou linku. Zařizujeme likvidaci společností. Více

 

Kategorie

Nezávazná poptávka

Cena při vlastním sídle 9 900 Kč (+ DPH).

Cena s ročním sídlem v business centru 15 900 Kč (+ DPH).

Základní kapitál splacen ve výši 100 000 Kč.

Registrovány jen volné živnosti.

Můžete vyplnit libovolnou adresu sídla.

Pole označená * jsou povinná.