Likvidace společností

Ukončení činnosti společnosti je v rozvinutém tržním prostředí poměrně běžnou situací. Likvidace společnosti přitom může být dobrovolná, kdy se jedná o rozhodnutí valné hromady, nebo nucená, kdy jde o rozhodnutí soudu. Podstatou likvidace je zrušení společnosti a vypořádání všech vnějších majetkových vztahů – pohledávek a závazků, jakož i vztahů vnitřních – a vypořádání případného likvidačního zůstatku.

Během likvidace společnosti je na člověka vyvíjen nemalý psychický tlak, který výrazně omezuje jeho schopnost racionálně uvažovat a jednat. Navíc většina podnikatelů nemá v této oblasti potřebné zkušenosti a nezná zákony, jelikož nikdo nekrachuje denně, což může mít občansko-právní i trestně-právní důsledky. Jestliže se tomu chcete vyvarovat, obraťte se na profesionály.

Zajistíme hladký průběh likvidace

Průběh likvidace se liší podle toho, jestli je pouze veřejnoprávní, tedy není třeba vyjednávat s věřiteli a dlužníky, protože vztahy jsou vyrovnány, obvykle proto, že společnost je delší dobu nečinná, nebo zda se jedná i o soukromoprávní průběh. V tomto případě je třeba jednat s dlužníky či věřiteli. V obou případech je však předpokladem náležité účetnictví, o které se vám rovněž postaráme. Proto neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. Ochotně vám zodpovíte veškeré dotazy a připravíme pro vás řešení na míru.

Cena veřejnoprávní likvidace: 48 000 Kč

Soukromoprávní likvidace se odvíjí od objemu nevypořádaných vztahů, cena se proto tvoří dohodou dle zásad finančního poradenství.

Nezávazná poptávka

Cena s.r.o. při vlastním sídle 11 900 Kč (+ DPH).

Cena s.r.o. s ročním sídlem v business centru 20 180 Kč (+ DPH).

Základní kapitál splacen ve výši 100 000 Kč.

Registrovány jen volné živnosti.

Můžete vyplnit libovolnou adresu sídla.

Pole označená * jsou povinná.