Úvodní strana » Slovník pojmů » Poskytnutí sídla

Poskytnutí sídla

Obchodní rejstřík obsahuje sídla všech firem, protože ze zákona platí povinnost tyto údaje uvádět a zapisovat je do zmiňovaného rejstříku. Umístění a sídlo firmy je důležité z několika hledisek. Například poskytnutí sídla firmy v Praze, v Brně nebo Ostravě se zamlouvá mnohým zákazníkům. Dokonce i vaše firma může mít sídlo v Praze nebo v jiných zajímavých lokalitách, protože moderní služby sebou přinášejí i poskytnutí sídla na atraktivních adresách. Velké firmy mají obecně větší důvěryhodnost u mnohých zákazníků a většinou jsou situovány do Prahy a krajských měst.

Nemusíte se obávat vysokých nákladů. Naopak vám poskytnutí sídla uspoří nemalé náklady za pronájem kanceláře s nejrůznějšími službami. Firmu si můžete přesunout ze své soukromé adresy a díky změně sídla si zajistíte větší soukromí a anonymitu v domácím prostředí. Díky novému sídlu společnosti se konečně mohou oddělit vaše pracovní povinnosti od soukromých.

Proč je lepší mít sídlo firmy v Praze a jiných větších městech? Prestižní adresa vám přinese lepší image. Budete podnikat z domova, ale díky pronajaté virtuální kanceláři pošlape vše tak, jak má i stovky kilometrů od vašeho domu. Poskytnutí sídla pro vaši firmu je velice snadné a navíc rychlé. Ve skutečnosti se jedná o nízkou časovou náročnost a vše bude hotové během chvilky. Pokud se rozhodnete, může být o poskytnutí sídla rozhodnuto ještě dnes. K vyřízení navíc není vždy nutné absolvovat osobní návštěvu. Dohoda a smlouva se dají zařídit i na dálku. Své nové sídlo firmy si můžete vybírat z několika zajímavých lokalit.

Jakmile bude vše připraveno a budete mít nové sídlo, nemusíte zajišťovat žádné stěhování a administrativa bude snížena na minimum. Vaše virtuální kancelář zajistí příjem pošty a zásilek, faxovou i telefonní linku, virtuální sekretářku a mnohé jiné služby podle vašeho přání.