Úvodní strana » Slovník pojmů » Sídlo firmy v Praze

Sídlo firmy v Praze

Za sídlo firmy se považuje adresa zapsaná v podobě registračního sídla v obchodním rejstříku. Sídlo firmy v Praze chce mít mnoho podnikatelů, akciových společností, společností s ručením omezením i zahraničních osob toužících podnikat v rámci České republiky.

Praha je ideálním místem pro umístění sídla nejrůznějších společností, eshopů, startujících i rozběhlých projektů. Především se hodí klientům, kteří nepotřebují ke svému podnikání fyzické sídlo firmy a chtějí sídlit na území Prahy. Poskytnutí sídla firmy v Praze využijí rovněž podnikatelé s problémem získání povolení majitele pronajatých prostor pro zápis sídla firmy do obchodního rejstříku.

Služba poskytnutí sídla firmy v Praze a virtuální kanceláře vám může přinést mnohé výhody. Získáte atraktivní adresu, kde se díky službám virtuální kanceláře budete prezentovat v nejlepším světle. Na vybrané adrese firmy v Praze se vám díky virtuální kanceláři podaří například přijímat poštovní a kurýrní zásilky, mít recepční služby, osobní linku k přijímání vzkazů. Budou se vyřizovat nejrůznější požadavky na firmu. K dispozici budete mít dostatečné technické zázemí a kompletní servis zajišťující chod virtuální kanceláře.

Sídlo firmy v Praze a virtuální kancelář sebou přináší i jiné služby. Zásilky se mohou přijímat v recepci, budete mít vlastní telefonní číslo kanceláře a označení registračního sídla bude provedeno v souladu se živnostenským zákonem. Sídlo firmy v Praze vám bude poskytnuto i s udělením souhlasu majitele nemovitosti, získáte také kopii výpisu z katastru zvolené nemovitosti. Vhodné sídlo pro firmu vám pomůže třeba i v soupeření s konkurencí ve vašem oboru. Díky virtuální kanceláři se sídlem vaší firmy získáte lukrativní místo pro rozvíjení vaší podnikatelské činnosti. Navíc s cenou dostupnou i začínajícím podnikatelům a firmám.

U nás nabízíme sídlo v centru Prahy již od 590 Kč měsíčně. Klikněte zde pro více informací.