Úvodní strana » Slovník pojmů » Společnost na klíč

Společnost na klíč

Pokud patří k vašim snům mít vlastní společnost, nemusíte se obávat vstoupit na trh podnikání zcela jednoduše a rychle. Moderní služby podnikatelům totiž poskytují také založení společnosti na klíč. Díky pořízení již založené společnosti ušetříte nejen čas, ale i peníze, protože očekávejte pouze minimální investice. Můžete si nechat připravit virtuální kancelář na atraktivních adresách v Praze, Brně a jiných větších městech v České republice. Díky získání sídla firmy v zajímavých lokalitách zapůsobíte jistě i na vaše obchodní partnery a především na klienty.

Založení společnosti, ať už se jedná o s.r.o. nebo a.s., je v naší republice spojováno s časovou náročností. Za prvé musíte společnost nechat zapsat do obchodního rejstříku a ještě se postarat o jiné nejrůznější administrativní, finanční a právní záležitosti. Pokud si necháte připravit společnost na klíč, získáte již hotovou společnost a můžete se vrhnout na podnikání ihned. Služba zakládání společností na klíč zahrnuje vše potřebné - zápis nové firmy do obchodního rejstříku, potřebné koncese a živnostenská oprávnění, registrace k daním.

Společnost na klíč je vhodná pro začínající i zkušené podnikatele. Na základě vašich požadavků vám bude vytvořena společnost na míru v krátkém termínu a s přijatelnými cenovými podmínkami. Můžete si nechat zřídit společnost přihlášenou k DPH.

Základní kapitál může být splacen za vás. Mnohdy není problém si vybrat vlastní název společnosti v rámci nabízené ceny. Společnost bude založena na základě vašich požadavků na obor podnikání, jednatele, stanovy, zakladatelské listiny apod. Vy se vyhnete jednání s úřady, studování zákonů nebo náročné administraci. Kvalitní služby pro vznik společností na klíč nabízejí stoprocentní garanci na žádné obsahové a formální nedostatky. S cenami služeb se seznamte předem, měly by být jasně dané a bez skrytých poplatků.

Pro jednoduché objednání využijte náš konfigurátor společností.